• slide1
  • slide2
  • slide3

Rozpoczęła się budowa sieci gazowniczej w Kolumnie

Szanowni Państwo!
Z radością informuję, że rozpoczęła się budowa sieci gazowniczej w Kolumnie. Zakres robót to ulica Sportowa i ulice sąsiednie oraz Osiedle Wronowice.

Czytaj więcej...

Polska Spółka Gazownictwa w sprawie gazociągu w Kolumnie - 2015-12-22

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż ponowne przeanalizowanie sprawy rozbudowy sieci gazowej w kierunku centrum miejscowości Łask–Kolumna pokazało, iż inwestycja w chwili obecnej spełnia kryteria założone przez PSG sp. z o.o. by podjąć realizację przyłączenia wnioskowanych obiektów do sieci gazowej.  

Czytaj więcej...

Warunki przyłączenia gazu - przykładowo wypełniony wniosek

Przedstawiamy przykładowo wypełniony wniosek - warunki przyłączenia gazu (pdf).

Dodatkowe informacje oraz pomoc w wypełnieniu - tel. 509022500

Przedstawiamy przykładowo wypełniony wniosek - warunki przyłączenia gazu (pdf - wersja do wypełnienia na komputerze).

Kalkulator szacunkowego obliczenia ilości zużycia gazu w zal. od powierzchni, lczby mieszkańców, ilości odbiorników - pobierz pdf.

Informujemy, że czyste druki wniosku: "warunki przyłączenia gazu" można otrzymać w Sklepie ABC oraz w Aptece.Tam też jest do wglądu wzór wypełnionego wniosku (przybliżona lokalizacja: Kolumna, ul. Armii Ludowej 15).

Przyłączenie do sieci gazowej Wronowice, Łask-Kolumna

Prezentujemy tekst informacji o najbliższych działaniach Gazowni w sprawie rozbudowy sieci gazowej w Kolumnie. Z poniższego tekstu wynika, że po wcześniejszym złożeniu ankiety, deklaracji powinniśmy otrzymać pocztą tradycyjną: wniosek i umowę.

Dokumenty te należy wypelnić i podpisane odesłac pod wskazany w otrzymanych dokumentach adres.

Czytaj więcej...

Notatka podsumowująca dotychczasowe działania

Gaz dla Kolumny

Było to w lipcu ubiegłego roku. W czasie spotkania z burmistrzem, p. Gabrielem Szkudlarkiem podniosłem sprawę budowy instalacji gazu w Kolumnie. Pan burmistrz zaproponował wyjazd do Łodzi do Zakł. Gazowniczych.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca gazociągu w Kolumnie

Do końca 2013 r., najpóźniej wiosną 2014 r. zbudowana zostanie główna linia gazociągu łącząca Wronowice z Osiedlem Przygoń, która będzie położona wzdłuż ulic: Ogrodowej, Nowobrackiej, Brackiej, Błękitnej, Zakopiańskiej, Sandomierskiej i Kolonijnej. Taki plan budowy został już zatwierdzony. Po zbudowaniu głównej linii gazowniczej Spółka Gazownictwa przystąpi do realizacji przyłączeń najwcześniej wiosną 2014 r.

Czytaj więcej...